צרו קשר

  ּ

  ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ הינה חברה המתמחה בעבודות זיגוג שונות עבור כל סוגי הרכבים. חברה זו, אשר נוסדה בשנת 1958, הוקמה על ידי ברוך קפילוטו, אבי המשפחה ומי שייצר את המוסך הראשון. כיום, מנהלים את החברה שלושת בניו במסירות אינסופית תוך שמירה על סטנדרט עבודה איכותי ומקצועי.

  האני המאמין של חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ מתבססת על מתן שירות ללא פשרות לכל אחד ואחת מלקוחותינו. בהתאם, אנו מעניקים יחס אישי וראוי לכל שאלה ובקשה לאבחון הבעיות ברכב ולתיקון שלהן, תוך שמירה על בטיחותו של הנהג. בין אם מדובר בשימוש בחומרים ובחלקים האיכותיים ביותר ובין אם מדובר בהכשרת צוות עובדים מיומן ומקצועי, אנו עושים כל שביכולותינו כדי לתת לכם את ההרגשה הבטוחה ביותר.

  כדי להגיע אל כל אחד מקהל לקוחותינו, אנו מציעים מוסכים בפריסה ארצית הכוללים חדרי המתנה מפוארים, לצד ניידות שרות לנקודות שונות בארץ.

  החברה שלנו מתמחה בתחומי זגגות רכב שונים, לצד ייבוא שמשות וחומרי עזר לענף זה. שירותינו כוללים, בין היתר, הכהיית שמשות בלייזר, תיקון שמשות באופן חדשני שאיננו דורש את החלפתה המלאה של השמשה, תיקון חלונות חשמליים והחלפת מנגנונים, מנועים או כפתורים האחראים על התפקוד התקין של החלון. בנוסף, אנו עוסקים במראות ופנסים לרכב ואף בחלונות גג לרכב – המוכרים גם כסאן רוף.

  אם אתם מחפשים יחס אישי, מקצועיות ואמינות בתחום זגגות הרכב, צרו עמנו קשר עוד היום! צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה ושאלה.

   ּ
   למעלה

   אנחנו כאן לעזרתך!

   הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ