צרו קשר
ּ

זגגות רכב בפתח תקווה

שירותי זגגות רכב בפתח תקווה כוללים שירותים שונים: תיקון שמשות לרכב או החלפתן, התקנת חלונות סאנרוף, לצד הכהיית חלונות הרכב ואף תיקון השמש הקדמית – פעולות אלו יסייעו לכם לראות את הדרך לפניכם היטב. אם גם אתם זקוקים לשירותים אלו באזור מגוריכם, חברת ברוך ובניו – שירותי זגגות רכב בע"מ מציעים שירותים איכותיים תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים מהמעלה הראשונה.

זגגות רכב בפתח תקווה: שירותים שונים

רבים מאתנו מסתייעים ברכב פרטי בכדי להתנייד בקלות ממקום למקום. כדי שהנהיגה עצמה תתנהל על מי מנוחות, יש לשלוח את הרכב למרכז לזגגות רכב בהקדם. באילו מקרים ניתן לפנות אל מרכז זה? נבחן אותם כעת:

  • תיקון מראה לרכב – חלק בלתי נפרד מנהיגה בטוחה הוא מראות צד תקניות. במילים אחרות, ובכדי שנוכל להביט מי מגיח מאחורינו או האם אנו מחנים כראוי, על המראות הקדמיות והאחוריות לעבוד כנדרש – ללא כל סדק או שריטה. מה עושים כאשר תקלות אלו או אחרות צצות? יש לפנות אל חברת זגגות לרכב. אנשי מקצוע אלו יאבחנו את חומרת התקלה, ויעניקו את הפתרון הנדרש: החל מהחלפת המראה באחת חדשה ועד תיקון המנגנון המובנה במקרים של מראות חשמליות. הפתרון בדרך!
  • הכהיית שמשות לרכב – במדינה חמה כמו ישראל, נדרשים פתרונות יצירתיים לנסיעה נוחה ובטוחה. מסתנוורים מהשמש בעת הנהיגה? מחפשים פתרונות שישיגו עבורכם ועבור הנוסעים ברכב מעט פרטיות? בכדי למנוע את חדירתן של קרני ה-UV או את פריצתם של גנבים אל תוך הרכב שלכם, מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים ולבקש מהם שיכהו את החלונות.

לצד בעיות אלו, ישנן תקלות נוספות וחמורות לא פחות: החל מדליפת מים אל תוך הרכב ועד מנגנון פתיחה שלפתע נתקע – כולם יכולים לשבש את איכות הנסיעה ואף להשבית אותה. כדי למנוע מצב בו הרכב מתדרדר, מומלץ לפנות אל חברת זגגות רכב אשר תלווה אתכם משלב אבחון הבעיה ועד שלב התיקון בפועל.

למצוא פתרון לכל בעיה

החל מתיקון השמשות ועד שדרוג ופתיחת הגג, שירותי זגגות רכב כוללים תחומים רבים. כדי לענות על הצרכים השונים הללו, מומלץ לפנות אל חברת ברוך ובניו: החל מאבחון התקלה והטיפול בה ועד שימוש בחלקי חילוף איכותיים – אנו מציעים שירות אמין מול חברות הביטוח המובילות.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ