צרו קשר
ּ

עבודות זגגות רכב

עבודות זגגות רכב מתבססות על פעולות שונות ומגוונות: החל מהחלפת שמשות סדוקות, תיקון המנגנון של החלונות ושיפוצם לצד הכהיית החלונות של הרכב – כדי לשדרג את תנאי הנהיגה כמו גם לשמור על תקינות הרכב יש לפנות אך ורק לאנשי מקצוע. השמש מסנוורת אתכם בזמן הנסיעה? מתקשים לפתוח או לסגור את החלון? ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ יעניקו לכם יחס אישי ופתרון מלא לכל בעיה.

זגגות רכב: מה כולל תחום זה?

כיום, להחזיק ברכב פרטי הוא איננו עניין יוצא דופן כלל וכלל. בין אם מדובר בנסיעה יומיומית אל העבודה בבוקר או חזרה מדי ערב הביתה, על הרכב להוביל אותנו אל מחוז חפצינו בבטחה. מה קורה כאשר נוצרת תקלה? ומה אם ברצוננו לשלב בין פונקציונליות לבין אסתטיקה ברכבנו האישי? הנקודות הבאות יסייעו לכם:

  • תיקון והחלפת השמשה לרכב – כאשר מזג האוויר בחוץ נעים, רבים מאתנו נהנים לנהוג עם חלונות פתוחים. עם זאת, מה קורה כאשר המנגנון של החלונות מפסיק לעבוד? ומה קורה כאשר השמשה הקדמית נסדקת כתוצאה מאבן שנזרקה? בין אם מדובר במצבים לא נעימים אלו או אחרים, חשוב, ראשית, לא לנסות לפתור זאת לבד – אלא לפנות אל חברת זגגות רכב אשר תדע כיצד לטפל בתקלה ולשפץ בהתאם.
  • חלונות גג סאנרוף לרכב – כולנו חולמים לנהוג ברכבת פאר. כיום, מדובר בחלום שאפשר להגשים – בזכות התקנת גג נפתח. לצד התקנה איכותית על ידי מביני דבר, יש לתחזק היבט יוקרתי זה של הרכב – בין אם מדובר בתקלה חשמלית, עצם התוקע את המסילה – וכתוצאה מכך נגרם נזק לסאנרוף או שמא מדובר במנוע שהפסיק לעבוד ובהתאם לכך משפיע באופן מידי על פעילותו של הסאנרוף, יש לשמור על קשר קרוב עם חברה מנוסה בתחום זגגות הרכב.

לנסוע בבטחה למחוז חפצכם

בין אם מדובר בתיקון השמשות של הרכב או שמא התקנה של היבטים מיוחדים וחדשים – מדובר בכלי תחבורתי שאמור ללוות אותנו שנים רבות. כדי לשמור עליו היטב, יש לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. אנו מתמחים בעבודות שיפוץ ותיקון החלקים השונים של הרכב; עבודות המתבססות על ניסיון עבודה של יותר מ-50 שנה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ