צרו קשר

  ּ

  תיקון שריטה בשמשה

  מדי בוקר אנו נוסעים לעבודה ובכל ערב חוזרים לביתנו הנעים בבטחה. בזכות הרכב הפרטי שלנו, אנו מצליחים ליצור שגרה יומיומית נוחה. עם זאת, מה קורה כאשר השמשה הקדמית או האחורית נסדקת? בין אם מדובר בשמשות הקדמיות או האחוריות, כאשר מופיעים עליהם סדקים או שברים נתקשה לנהוג או להחנות היטב. תיקון שריטה בשמשה, אין ספק, יחזיר לנהג את טווח הראייה.

  לתת מענה ראוי

  כבישי ישראל עמוסים ברכבים פרטיים: בין אם מדובר בנסיעה בבוקר לעבודה ובין אם מדובר בביקור קרוב משפחה בעיר רחוקה – בזכות הרכב אנו מנהלים את חיינו על הצד הטוב ביותר. בהתאם למספר הרכבים על הכביש, כך גם צצות חברות זגגות רכב: בין אם מדובר בתיקון שריטה על השמשה או טיפול בבעיה אחרת, אנשי מקצוע אלו יידעו להתאים את הפתרון הנכון לכל בעיה שצצה.

  מחפשים אחר חברה המציעה שירותי זגגות רכב? עליכם לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • קרוב משפחה נעזר בשירותי זגגות רכב אמינים? לחברים מהעבודה יש ניסיון עם מומחים בתחום זה? אין ספק שהמלצות של הסביבה הקרובה יסייעו לכם להגיע אל הצוות הראוי – וכך גם למציאת הפתרון המומלץ לכל תקלה.
  • לצד המלצות של הסביבה הקרובה, מומלץ להציץ בדפים המקצועיים של חברות העוסקות בזגגות רכב; דפים או אתרי אינטרנט המציגים את הניסיון של חברות אלו. בהתאם לכך ולהיבטים נוספים אחרים, תוכלו ליצור לפנות אל המומחים.

  כעת, יש ליצור קשר טלפוני עם עובדי החברה ולדון איתם על מהות התקלה. כאשר מדובר בשריטה בשמשה, יש לאמוד את חומרת הנזק ולהציע את התיקון המתאים – בין אם מדובר בשימוש בערכת תיקון סדקים ובין אם יש צורך להחליף את השמשה באחת חדשה.

  חווית לקוח מושלמת

  כאשר צצות תקלות ברכב שלנו, אין מקום לחסכון. כדי להחזיר את הביטחון לנהיגה שלנו, יש ליצור קשר עוד היום עם חברת ברוך ובניו – זגגות בע"מ: אנו מציעים חוויית לקוח גבוהה לצד פתרון לכל בעיה – וללא פשרות.

  למעלה

  אנחנו כאן לעזרתך!

  הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ